مجمع عمومي بيمه البرز برگزار شد 1394/05/01
به گزارش روابط عمومي و بين‌الملل بيمه البرز، در مجمع عمومي عادي ساليانه اين شركت كه به رياست محمدرضا تقوايي، رييس هيات مديره بيمه البرز و با حضور سيدرسول تاجدار، ‌مديرعامل و نايب رييس هيات مديره و بيش از ۹۲ درصد از سهامداران اين شركت، برگزار شد، عملكرد هيات مديره و صورت‌هاي مالي اين شركت در سال مالي منتهي به ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ از سوي صاحبان سهام حاضر در جلسه تصويب شد.
همچنين در اين مجمع، سود خالص اين شركت در سال مالي منتهي به ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۳ معادل ۵۱۰ ميليارد و ۳۰۲ ميليون ريال اعلام شد كه پس از كسر ذخاير و اندوخته هاي لازم و ۴۰۰ ميليارد ريال بابت افزايش سرمايه كه قرار است تا پايان شهريور امسال انجام شود ، ۴۶ ريال به ازاي هر سهم بين سهامداران توزيع شد.
بر اساس گزارش هيات مديره، شركت بيمه البرز در سال گذشته ۱۴ هزار و ۳۹۱ميليارد و ۲۳۲ميليون ريال حق بيمه توليد كرده و ۷ هزار و ۳۶۱ ميليارد و ۳۲۳ ميليون ريال خسارت پرداخت كرده است.

سایر اخبار


بر اساس گزارش بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صنعت بیمه کشور در چهار ماهه اول سال 1394 حدود 53.2 هزار میلیارد ریال خسارت به بیمه ‌گذاران پرداخت کردند که در مقایسه با چهار ماهه اول سال قبل 19.6درصد رشد نشان می‌دهد.
۴۷ شرکت برتر بیمه جهان انتخاب شدند تا در مرحله نهایی از بین آنان برترین شرکت‌های بیمه انتخاب شوند.
بيمه البرز به منظور معرفي خدمات متنوع و نوين خود در هشتمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه حضور يافت.
برای ارسال نظر اولین نفر باشید.

ارسال نظر